Obchodní zástupce / konzultant

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitosti a péče o stávající zákazníky. Nabízení produktů a schopnost tyto produkty prezentovat. Vedení odborných konzultací a školení zákazníků na naše produkty.

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s obchodní činností vítány
  • samostatnost a komunikativnost s pozitivním přístupem k zákazníkům
  • reprezentativní vystupování a prezentační dovednosti
  • aktivní zájem a ochota učit se novým věcem
  • základní orientace v oblasti IT a dobrá znalost MS Office - Excel, Word, Outlook
  • anglický jazyk minimálně na úrovni čtení odborné dokumentace, znalost polského jazyka vítána
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu)
  • práce v pěkném prostředí moderních kanceláří
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • benefit na sport a relax
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • tříměsíční zkušební lhůta
  • nadstandardní finanční ohodnocení, závislé na pracovních výsledcích
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete životopis
a motivační dopis na e-mail: prace@enwicodata.cz